Sesja noworodkowa z rodzeństwem

Sesja rodzeństwa w domu w Wejherowie

Sesja noworodkowa z rodzeństwem jest zupełnie inna od sesji na której jest sam maluszek rodzicami. Jest to sesja dynamiczna, której tempa nadają nie tylko potrzeby nowego członka rodziny i młodej mamy, ale również pomysły i humory starszaka. Mało tego, to starszak i jego emocje wiodą na niej prym!

Co musisz wiedzieć przed sesją noworodkową z rodzeństwem?

Przede wszystkim przed taką sesją musisz pamiętać, że pojawienie się nowego członka Waszej rodziny jest bardzo trudnym doświadczeniem dla Twojego starszaka, w którym kłębi się wiele emocji. Często bardzo skrajnych. Dlatego też najważniejsze jest to, by… nie mieć oczekiwań! Nie nakłaniać dziecka na to, na co nie ma ochoty – jeśli nie chce przytulić rodzeństwa to niech go nie przytula. Mało tego, jeśli nie chce to niech na nie nie patrzy ani go nie dotyka!

OK ale co w tej sytuacji? Ma nie być go na sesji? Oczywiście, że musi być! Jednak na sesji noworodkowej bardzo zależy mi na dobrym samopoczuciu starszaka i się na tym ogromnie skupiam. Chcę, aby był obok, zajęty zabawą z Wami. Byciem blisko Was. Pamiętaj, że Wasze zainteresowania, skupienie się na nim jest niezwykle ważne po to by nie wzbudzać negatywnych emocji.

Dzień sesji powinien być dniem wyjątkowym dla Was wszystkich. Odpuść tego dnia wymagania i podążaj za Twoim starszakiem. Dopieść go. Wtedy powstanie coś wyjątkowego. Obiecuję!

Marzy się Tobie podobna domowa sesja z noworodkiem?

Zapoznaj się z moją ofertą


OFERTA – SESJE NOWORODKOWE


Sesja noworodkowa z rodzeństwem w Waszym domu to idealne rozwiązanie pod każdym względem – w domu najlepiej czujecie się nie tylko Wy, ale również Wasze nowonarodzone dziecko. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu. Jest za to czas, zrozumienie, akceptacja.

Sesje noworodkowe w Waszych domach wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.