Sesja noworodkowa w domowym zaciszu, Gdynia

Naturalna sesja noworodkowa w domowym zaciszu to moja specjalność. Z dala od sztucznego światła, bez przebieranek, bez wychodzenia z domu. Ja naprawdę nie bez powodu uważam, że dom jest najlepszym miejscem na spotkanie z noworodkiem. A czemu? Przeczytaj sama!

Dlaczego sesja noworodkowa w domu?

1. Bez stresu i pakowania

Odwiedzam Cię w miejscu, które już znasz i kochasz – Twoim domu. Nie musisz pakować się ani martwić logistyką. Dodatkowo wszystko odbywa się w przyjaznej i domowej atmosferze. A jeżeli zdarzy się jakaś nieprzewidziana sytuacja – nic nie szkodzi! Przecież wszystko masz w zasięgu ręki.

2. Najbezpieczniej i najspokojniej

Twój dom to ostoja spokoju dla Ciebie i Twojego maluszka. Bez względu na to, czy to pierwsze dni po porodzie czy już kilka tygodni później, Twoje dziecko będzie w najbardziej naturalnym otoczeniu, co sprzyja spokojnemu przebiegowi sesji.

3. Obecność zwierząt domowych

Zwierzęta domowe są niezwykle ważnymi członkami rodziny, a moje sesje uwzględniają ich obecność. W końcu nie da się ukryć, że zdjęcia z ukochanymi zwierzakami dodają sesji niepowtarzalnego uroku i emocji. Muszę jeszcze wspomnieć o tym, że zwierzęta na sesji bardzo pozytywnie wpływają na wszystkich członków rodziny! To właśnie dzięki nim łatwiej się rozluźniasz i czujesz się swobodniej w tej trochę nietypowej sytuacji.

Chce, abyś zachowała te niezapomniane chwile na zawsze!

Twoja wygoda, bezpieczeństwa i spokój jest dla mnie priorytetem. Razem stworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwać przez całe życie.

Marzy się Tobie podobna domowa sesja z noworodkiem?

Zapoznaj się z moją ofertą


OFERTA – SESJE NOWORODKOWE


Sesja noworodkowa w Waszym domu to idealne rozwiązanie pod każdym względem – w domu najlepiej czujecie się nie tylko Wy, ale również Wasze nowonarodzone dziecko. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu. Jest za to czas, zrozumienie, akceptacja.

Sesje noworodkowe w Waszych domach wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.