Sesja rodzinna w domu, Trójmiasto

Czy wiesz co jest kluczem do udanej rodzinnej sesji zdjęciowej? Co zrobić by była ona jedyna i niepowtarzalna? Czy tu chodzi o idealny dom jak z katalogu? A może o to byś umiała pozować jak modelka? Chociaż może ważniejsze jest to by Twoje dzieci „były grzeczne” i ładnie patrzyły w obiektyw? Nie. Klucz do tego, aby Twoja sesja rodzinna w domu była idealna jest zupełnie inny.

Aby sesja rodzinna w domu, była udana…

…. niezbędne jest Wasze zaangażowanie. To ono jest najważniejsze. Dzięki niemu (jak za dotknięciem magicznej różdżki) Wasze dzieci współpracują, są radosne, spontaniczne i chętne na wszelkie głupoty. Twoje dziecko najbardziej lubi, gdy bawisz się z nim, jesteś uważna na jego potrzeby, jesteś skupiona na nim. I to właśnie jest gwarancja sukcesu Twojej sesji rodzinnej.

Dlatego przed sesją proszę Cię o to byś powiedziała mi co najbardziej lubią Twoje dzieci. Czy lubią książeczki, klocki a może puzzle? Czy są fanami dzikich zabaw a może wolą przytulasy na kanapie połączone z gilgotkami?

Rodzinna sesja zdjęciowa nie ma gotowego scenariusza. To Wy i Wasze dzieci piszecie scenariusz, a ja jestem tylko obserwatorem, który podpowie, pokieruje. Dzięki temu dostajecie najprawdziwszą pamiątkę. Jedyną i niepowtarzalną. Pokazującą Waszą rodzinę w najpiękniejsze odsłonie.

Pokazującą Waszą rodzinę w najpiękniejsze odsłonie.


Marzy się Tobie podobna rodzinna sesja zdjęciowa?

Zapoznaj się z moją ofertą
OFERTA – SESJE RODZINNE


Sesja rodzinna jest cudownym sposobem na wspólne spędzenie czasu i tak właśnie powinna być traktowana. Dlatego też podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu, nie ma nerwów. W zamian jest dużo radości ze wspólnie spędzonego czasu. 

Domowe sesje zdjęciowe wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Jeśli masz ochotę na rodzinną sesje zdjęciową wspólnie znajdziemy Wasze wymarzone miejsce na łonie natury.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.