Sesja noworodkowa w domu – mama z dziećmi

Pierwsze chwile z noworodkiem to czas wyjątkowy i niepowtarzalny, które mijają niesamowicie szybko. Dlatego też chcemy je zapamiętać na zawsze, a z pomocą przychodzą nam zdjęcia. Sesja noworodkowa w domu to idealny sposób na uchwycenie tych ulotnych chwil w naturalnej scenerii.

W trakcie sesji noworodkowej w domu chciałabym zwrócić uwagę na coś, co niezwykle często umyka – Twojej obecności na zdjęciach z dziećmi. Zazwyczaj to Ty chwytasz za aparat czy telefon, uwieczniając chwile z rodziną. A Twój telefon jest przepełniony zdjęciami dzieci w towarzystwie taty, dziadków. Niestety, przez to brakuje zdjęć, na których jesteś… Ty. Ty ze swoimi dziećmi.

Sesja domowa to doskonała okazja, by stworzyć zdjęcia pełne ciepła i rodzinnej atmosfery. W trakcie możemy uchwycić pierwsze wspólne karmienie, czułości, radości rodzeństwa witającego nowego członka rodziny.

Podczas sesji skupiam się na naturalnych emocjach i spontanicznych reakcjach. Wcale nie na pozowaniu, tylko prawdziwych chwilach! Bez wątpienia ważne jest dla mnie, aby zdjęcia odzwierciedlały Twoją wyjątkową więź z dzieckiem.

Jeśli marzysz o pięknych fotografiach z pierwszych dni życia Waszego dziecka, zapraszam na sesję noworodkową w domu. Razem stworzymy niezapomniane pamiątki, do których będziecie wracać z radością przez lata.

Dlaczego warto wybrać sesję domową?

  • Komfort i bezpieczeństwo: Maluszek jest w swoim znanym otoczeniu, co zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Ty nie musisz się pakować i stresować zabieraniem malucha w obce miejsce.
  • Naturalna atmosfera: Zdjęcia powstają w naturalnym świetle, bez sztucznych póz i aranżacji czy przebieranek.
  • Elastyczność: Możemy dostosować termin i godzinę sesji do Waszych potrzeb.
  • Pełna swoboda: Możecie karmić, przewijać i pielęgnować maluszka w dowolnym momencie.

Sesja noworodkowa w domu to wyjątkowy prezent dla każdej mamy. Podarujcie sobie i swojemu dziecku te piękne pamiątki z pierwszych chwil życia.

Marzy się Tobie podobna domowa sesja noworodkowa?

Zapoznaj się z moją ofertą


OFERTA – SESJE NOWORODKOWE


Sesja noworodkowa w Waszym domu to idealne rozwiązanie pod każdym względem – w domu najlepiej czujecie się nie tylko Wy, ale również Wasze nowonarodzone dziecko. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu. Jest za to czas, zrozumienie, akceptacja.

Sesje noworodkowe w Waszych domach wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.