Jesienna sesja ciążowa na plaży, Gdańsk

Czy sesje na plaży są zarezerwowane tylko na okres letni, a w każdą inną porę roku jesteśmy skazani na studio? Zdecydowanie nie! Jesienna sesja ciążowa na plaży jest zdecydowanie cudownym pomysłem!

Jesienna, bezludna plaża daje nam nie tylko swobodę, ale i możliwość wykonania sesji z Twoim psem. A zapewniam Cię, że sesja z Twoim psim przyjacielem jest strzałem w dziesiątkę! Dzięki temu dużo łatwiej się rozluźnisz, a wesołe zabawy sprawią, że na Twojej twarzy pojawi się naturalny, niczym nie wymuszony uśmiech.

Naturalna sesja ciążowa

Czyli właściwie jaka sesja? Jest to sesja bez pozowania i bez przebierania. Sesja w ubraniach w których czujesz się swobodnie. Na takim spotkaniu skupimy się na tym co w okresie ciąży jest najważniejsze, czyli na relacji z Twoim partnerem oraz Twoimi najbliższymi (ze starszymi dziećmi, również tymi czworonożnymi!). Na sesji panuje bardzo spokojna atmosfera. Rozmawiamy i śmiejemy się. A Wy jesteście blisko siebie, wpatrzeni nie w mój obiektyw, a w oczy ukochanej osoby.

Taka atmosfera zapewni ujęcia, które będą pełne emocji, miłości i czułości. Będą pełne Was, nie wymuskanych i zmienionych nie do poznania modeli przebranych w niezbyt wygodne kostiumy.

A co jeśli pogoda nie będzie nam sprzyjać?

Nie da się ukryć, że pogoda bywa psotna. Z tego też powodu bardzo ważne byś umówiła się na sesje ciążową odpowiednio wcześniej. Wtedy zawsze znajdziemy kilka dni w których pogoda będzie nam sprzyjać. Jeśli jednak wciąż będziesz obawiała się wyjścia w plener możemy spotkać się w Waszym domu lub wynająć studio w którym wykonamy naturalną sesje ciążową (chociaż ja w takiej sytuacji będę upierać się na spotkanie w Waszym domu!).

A teraz zapraszam Cię do obejrzenia naturalnej jesiennej sesji ciążowe na plaży, na której towarzyszył nam psi przyjaciel.

Marzy się Tobie podobna sesja ciążowa?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE CIĄŻOWE


Sesja ciążowa w plenerze to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli lubicie przebywanie na łonie natury. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu. Jest za to czas i rozmowa. 

Sesje ciążowe w plenerze wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Wyboru miejsca dokonujemy wspólnie na podstawie Waszych preferencji.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.