Naturalna sesja noworodkowa, Trójmiasto

Pełna ciepła i miłości naturalna sesja noworodkowa umożliwi Tobie zatrzymanie przy sobie tych magicznych chwil na zawsze. Jest to sesja na której nie ma walki z czasem, nie ma usypiania na siłę, nie ma sztucznych pozowanek i wymuszonych uśmiechów, pomiędzy którymi nerwowo zerkacie na zegarek. A co jest w zamian? Czułość, spokój, podążanie za potrzebami całej Waszej rodziny.

Bardzo często pytacie czy taka sesja jest długa. Ja nie za bardzo umiem Wam odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ to… zależy. Od wielu czynników. Zazwyczaj pełen materiał mam w ciągu 1h. Tak. Godzina to wystarczający czas, nawet jeżeli po drodze są karmienia oraz przewijanie. Jednak nie będę Was oszukiwać. Często jestem u Was dużo dłużej.

A czemu?

Bo uwielbiam spotkania z Wami! Z moimi ludźmi. Takimi, którzy czują podobnie do mnie. Myślą podobnie. A w ostatnim czasie mam ogromne szczęście spotykać coraz więcej takich rodzin za co jestem ogromnie wdzięczna. Bardzo wpływa to na czas sesji, ale też dzięki temu wszystko odbywa się w bardzo naturalnym środowisku. A Wy macie ponadczasową pamiątkę, która będzie cieszyć Was przez całe życie. Warto o nią zadbać. Warto w nią zainwestować.

Marzy się Tobie podobna sesja noworodkowa?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE NOWORODKOWE


Naturalna sesja noworodkowa w domu to idealne rozwiązanie pod każdym względem – w domu najlepiej czujecie się nie tylko Wy, ale również Wasze nowonarodzone dziecko. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu. Jest za to czas, zrozumienie, akceptacja.

Sesje noworodkowe w Waszych domach wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.