Sesja ciążowa na łące, Gdynia

Pierwsza ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Jest to czas w którym tak bardzo wsłuchujesz się w swoje ciało, przyglądasz uważnie wszystkim zmianom, które w nim zachodzą. Puszczasz też wodze fantazji odnośnie tego jakie będzie to Twoje pierwsze tak bardzo wyczekane dziecko. Czy będzie podobne do taty? A może będzie miało Twoje oczy? A głos? Jaki będzie miało głos? Sesja ciążowa to przepiękna pamiątka z tego okresu.

Przed każdym spotkaniem z Wami pytam czy macie wymarzone miejsce na swoją sesje plenerową. Plaża, łąka, las, park? Jednak nie da się ukryć, że jako fotograf mam swoje ulubione miejsca na sesje. Lubię, gdy jest przestrzeń i nie tłumów ludzi. Dzięki temu mamy swobodę i nic nas nie krępuje.

Marzy się Tobie podobna sesja ciążowa?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE CIĄŻOWE


Naturalna sesja ciążowa w plenerze to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli lubicie przebywanie na łonie natury. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu. Jest za to czas i rozmowa. 

Sesje ciążowe w plenerze wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Wyboru miejsca dokonujemy wspólnie na podstawie Waszych preferencji.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.