Sesja noworodkowa, Gdańsk

Po 20 pierwszych sesjach noworodki przestaną Cię przerażać!

Jeeej pamiętam te słowa napisane na jakimś forum fotograficznym na początku mojej fotograficznej drogi. Moja pierwsza myśl to było oczywiście, że kiedy ja dam radę zrobić te 20 sesji noworodkowych. Dzisiaj, kiedy już spotkałam się z kilkudziesięcioma noworodkami w Waszych domach, lubię wracać do tego wspomnienia. Wiesz czemu?

Ponieważ ja zupełnie inaczej to sobie wyobrażałam! Była pewna, że po tych 20 sesjach będę znała jakieś magiczne sztuczki dzięki którym noworodki słodko śpią całą sesje, która będzie jedną wielką sielanką. No cóż. Nie będę oszukiwać. Tak nie jest. Jednak noworodki już ani trochę mnie nie przerażają, a wręcz przeciwnie. Z każdą sesją uwielbiam je bardziej.

Po tych kilkudziesięciu spotkaniach z Wami na sesjach noworodkowych wiem, że każda jest inna. Potrzeby każdej rodzinny są inne. Emocje są również inne. Wystarczy być czujnym, otwartym oraz wyrozumiałym do tego by stworzyć dla Was ponadczasową pamiątkę. Pamiątkę najpiękniejszą, ponieważ jest to Wasza pamiątka. Jedyna w swoim rodzaju i wyjątkowa, tak samo jak i Wy jesteście wyjątkowi.

A jeżeli okaże się, ze dzień naszego spotkania to naprawdę nie Wasz dzień to nic się nie martw. Spotkamy się innego dnia.

A jeżeli okaże się, ze dzień naszego spotkania to naprawdę nie Wasz dzień to nic się nie martw. Spotkamy się innego dnia.

Marzy się Tobie podobna sesja noworodkowa?

Zapoznaj się z moją ofertą


OFERTA – SESJA NOWORODKOWA


Noworodkowa sesja lifestyle w domu to idealne rozwiązanie pod każdym względem – w domu najlepiej czujecie się nie tylko Wy, ale również Wasze nowonarodzone dziecko. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu. Jest za to czas, zrozumienie, akceptacja.

Sesje noworodkowe w Waszych domach wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.