Sesja rodzinna w domu, Gdańsk

Jaki jest idealny wiek na sesje zdjęciową? To jest chyba najczęściej zadawane pytanie fotografowi rodzinnemu. A odpowiedź jest tylko jedna – każdy wiek jest dobry! W szczególności jeśli interesuje Was sesja rodzinna w domu. W Waszym domu.

Większości przyszłych mam marzy się sesja noworodkowa, jednak nie ma co ukrywać. Różnie bywa. Czasami Wasze samopoczucie nie pozwala na takie spotkanie, czasami zalewa Was fala bieżących spraw, a czasami po prostu… nie ogarnęliście. Jednak nic straconego! Sesja z 2, 3 czy 4 miesięcznym bobasem będzie również przepiękną pamiątką. Oczywiście troszkę inną niż z noworodkiem, ale czy to źle?

Sesja domowa ma liczne zalety. Jednymi z najważniejszych jest to, że Wasze dzieci w domu czują się bezpiecznie i swobodnie. A to właśnie jest kluczowe, gdy decydujecie się na sesje naturalną. Kolejnym niezwykle istotną zaletą sesji domowych jest to, że macie wszystko pod ręką! Każdą kryzysową sytuację można szybko ogarnąć – czy to nagły głód czy też brudne ubranko. A jak najmłodszy członek rodziny zechce pójść na drzemkę również nie ma problemu. Z przyjemnością wypiję w Waszym towarzystwie kawę!

Chcecie poczytać o dodatkowych zaletach sesji domowych? Zapraszam na mój BLOG!

Marzy się Tobie podobna sesja rodzinna?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE RODZINNE


Naturalna sesja rodzinna w domu to idealne rozwiązanie pod każdym względem – w domu najlepiej czujecie się nie tylko Wy, ale również Wasze dzieci. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu. Jest za to czas, zrozumienie, akceptacja.

Sesje rodzinne w Waszych domach wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.