Sesja roczkowa w plenerze, Gdynia

Sesja roczkowa w plenerze jest cudowną alternatywą dla sesji w domu. W szczególności jeśli Twoje maleństwo urodziło się w okresie od wiosny do jesieni. Na takiej sesji nie potrzebne są nam ani zbędne gadżety ani przebrania. Wystarczycie Wy – swobodni i radośni.

Jeżeli jednak marzy się Tobie sesja w kwitnących drzewkach pamiętaj, że jest tylko krótkie okienko w jakim można wykonać taką sesję. Zazwyczaj jest to druga połowa kwietnia, jednak jak to bywa w naturze… jest różnie!

Zapraszam Was do obejrzenia szybkiej sesji wiosennej z okazji roczku Ernesta. Zdjęcia te zrobiliśmy w ciągu… 15 minut? Zero stresu. Za to masa radości. I przepiękne wspomnienia zapisane w kadrach. Już na zawsze.

Marzy się Tobie podobna sesja rodzinna?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE RODZINNE

Kwiatowa sesja wiosenna jest cudownym sposobem na wspólne spędzenie czasu i tak właśnie powinna być traktowana. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu, nie ma nerwów. Jest za to dużo radości ze wspólnie spędzonego czasu.

Z takiej sesji na pewno wrócicie zmęczeni – w końcu dzieci same nie będą się bawić, Wy będziecie im w tym towarzyszyć. I właśnie z tego powodu dzieci uwielbiają takie sesje – jesteście na nich całkowicie dla dzieci.

Plenerowe sesje rodzinne w wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Jeśli masz ochotę na taką sesje wspólnie znajdziemy Wasze wymarzone miejsce na łonie natury.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.