Kwiatowa sesja wiosenna, Gdynia

Szewc bez butów chodzi! Kto nie zna tego powiedzenia? Myślę, że wszyscy je znają. I ja również. Chociaż w ostatnim okresie staram się dbać o to, abyśmy i my mieli pamiątkę na której jestem również ja! W końcu od tego to wszystko się zaczęło! Kwiatowa sesja wiosenna to moje kolejne mini marzenie, które udało się odhaczyć!

Myślę, że Cię zaskoczę pisząc, że została ona zrobiona pod moim blokiem. Mało tego – zrobiliśmy ją w jakieś 5 minut, ponieważ zaczął kropić deszcz, a moja rezolutna córka oznajmiła, że już wystarczy i idzie do domu. No cóż. Bycie modelką wcale nie jest proste!

Marzy się Tobie podobna sesja rodzinna?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE RODZINNE


Kwiatowa sesja wiosenna jest cudownym sposobem na wspólne spędzenie czasu i tak właśnie powinna być traktowana. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu, nie ma nerwów. Jest za to dużo radości ze wspólnie spędzonego czasu.

Z takiej sesji na pewno wrócicie zmęczeni – w końcu dzieci same nie będą się bawić, Wy będziecie im w tym towarzyszyć. I właśnie z tego powodu dzieci uwielbiają takie sesje – jesteście na nich całkowicie dla dzieci.

Plenerowe sesje rodzinne w wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Jeśli masz ochotę na taką sesje wspólnie znajdziemy Wasze wymarzone miejsce na łonie natury.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.