Sesja wiosenna, Gdynia

Wiosenne ulotne chwile – sesja dziecięca w kwitnących drzewach

Czy jest coś bardziej ulotnego niż wiosna? Słońce, które nieśmiało wychyla się zza chmur, radośnie śpiewające ptaki i te magiczne, kwitnące na biało drzewa… To właśnie w takiej scenerii, w ciągu zaledwie 10 minut, uchwyciłam ulotne chwile z życia moich dzieci.

Fotografowanie własnych pociech – wyzwanie i nagroda

Nie ma co ukrywać! Moje własne dzieci to moi najtrudniejsi klienci. Z jednej strony znam ich doskonale, wiem, jak ich rozśmieszyć i uchwycić spontaniczny uśmiech. Z drugiej strony, nam wszystkim towarzyszą emocje, które mogą utrudnić obiektywną ocenę kadru. Ale kiedy uda nam się połączyć te dwa światy – wtedy dzieje się magia. I tak właśnie dla mnie zadziała się magia, a w czasie obrabiania tych ujęć miałam łzy w oczach.

Zdjęcia – zatrzymane w kadrze wspomnienia

Patrząc na te fotografie, uderza mnie, jak szybko płynie czas. Jeszcze niedawno stawiali pierwsze kroki, a teraz zaczynam się zastanawiać czy syn przerośnie mnie za rok czy za dwa lata. Przyznam Tobie szczerze, że czuję ogromną wdzięczność za możliwość zatrzymania tych ulotnych chwil. Zdjęcia to nie tylko pamiątka dla nas, rodziców. To również piękny prezent dla dziadków, którzy mogą w ten sposób obserwować, jak rosną ich ukochane wnuki.

Sesja wiosenna – idealny moment na rodzinne zdjęcia

Wiosna to idealny czas na rodzinną sesję zdjęciową. Kwitnące drzewa, ciepłe powietrze i radosna atmosfera tworzą niepowtarzalny klimat. Nawet krótka, 10-minutowa sesja może przynieść mnóstwo pięknych kadrów, które będą cieszyć oko przez długie lata. I tak. Te kadry powstały w ciągu 10 minut.

Sesja dziecięca, sesja wiosenna, rodzinna sesja zdjęciowa – zatrzymaj ulotne chwile!

Marzy się Tobie podobna rodzinna sesja zdjęciowa?

Zapoznaj się z moją ofertą
OFERTA – SESJE RODZINNE


Sesja rodzinna w plenerze jest cudownym sposobem na wspólne spędzenie czasu i tak właśnie powinna być traktowana. Dlatego też podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu, nie ma nerwów. W zamian jest dużo radości ze wspólnie spędzonego czasu. 

Po takim spotkaniu możesz być pewna jednego – na pewno wrócicie zmęczeni – w końcu dzieci same nie będą się bawić, Wy będziecie im w tym towarzyszyć. I właśnie z tego powodu dzieci uwielbiają takie sesje – jesteście na nich całkowicie dla dzieci

Plenerowe sesje wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Jeśli masz ochotę na rodzinną sesje zdjęciową wspólnie znajdziemy Wasze wymarzone miejsce na łonie natury.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.