Rodzinna sesja zdjęciowa na łące, Gdynia

Idealna sesja. Taka na której jesteś Ty i Twoi najbliżsi podczas której jesteś skupiona na tym co jest naprawdę ważne. Na zabawie, wygłupach, rozmowie oraz bliskości.

A Twoje myśli szybują w jedynym słusznym kierunku – że jesteś szczęściarą, bo masz tak wiele. Taka sesja rodzinna na łące to Wasz czas wspólny. Radosny i beztroski.

Ja wtedy jestem wtedy obok, łapiąc dla Ciebie to wszystko. A pamiątka, którą dostaniesz będzie najcenniejszą pamiątką jaką możesz sobie sprawić. Obiecuje.

Cudowna rodzina ze zdjęć to Ola i Marcin, którzy prowadzą bloga Dziecinnie proste – blog. Jeśli nie znacie koniecznie do nich zajrzyjcie!

Marzy się Tobie podobna sesja rodzinna?

Zapoznaj się z moją ofertą


OFERTA – SESJE RODZINNE

Rodzinna sesja na łące jest cudownym sposobem na wspólne spędzenie czasu i tak właśnie powinna być traktowana. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu, nie ma nerwów. Jest za to dużo radości ze wspólnie spędzonego czasu.

Z takiej sesji na pewno wrócicie zmęczeni – w końcu dzieci same nie będą się bawić, Wy będziecie im w tym towarzyszyć. I właśnie z tego powodu dzieci uwielbiają takie sesje – jesteście na nich całkowicie dla dzieci. Możecie być pewni, że po takiej sesji będziecie brudni – warto zabrać ze sobą ubrania na zmianę!

Plenerowe sesje rodzinne w wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Jeśli masz ochotę na taką sesje wspólnie znajdziemy Wasze wymarzone miejsce na łonie natury.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.