Rodzinna sesja zdjęciowa, Gdynia

Czas płynie nieubłaganie. Wiesz o tym? Ja już wiem. Oglądając nasze rodzinne albumy jestem w szoku. Każdy dzień wydawał mi się taki sam jak poprzedni, nic się nie zmieniało. Karmienie, odbijanie, przewijanie, usypianie… chwila przerwy i znowu koło zataczało krąg. A potem powoli, prawie niezauważalnie pojawiały się kolejne etapy. Nowe umiejętności, dłuższe czasy czuwania, świadome uśmiechy. I tak dowiedziałam się pewnej złotej prawdy.

Dni, które płyną za wolno, zamieniają się w lata, które mijają za szybko.

Twoje dziecko, które wczoraj się urodziło dzisiaj biega tak szybko, że nie da się go dogonić. Twoje dziecko, które wczoraj uczyło się chodzić, dzisiaj rzuca szybkie „pa” wychodząc co szkoły.

Czasu nie mogę dla Ciebie zatrzymać. Jednak mogę zrobić coś innego dla Ciebie. Mogę sprawić, że będziesz miała pamiątkę prawdziwie magiczna. Taką, która przeniesie Cię w czasie. Sprawi, że na nowo poczujesz te maleńkie rączki, które jeszcze niedawno tak mocno ściskały Cię za szyje. Przypomnisz sobie ten radosny dziecięcy śmiech. I sprawi, że docenisz to co masz. Umożliwi Tobie to rodzinna sesja zdjęciowa.

Przypomnisz sobie. Docenisz. Rozkochasz na nowo. Rodzinna sesja zdjęciowa pozwoli Ci zatrzymać ten czas na zawsze.

Rodzinna sesja zdjęciowa w parku Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Sesja zdjęciowa z psem Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Sesja rodzinna w plenerze Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Rodzinne kadry Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Wspólne chwile Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Rodzinna chwile Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Sesja pary w opuszczonej szklarni Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Sesja pary w parku Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Radosna sesja zdjęciowa w plenerze Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Rodzinna sesja zdjęciowa o zachodzie Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Złota godzina podczas rodzinnej sesji zdjęciowej Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot


Marzy się Tobie podobna rodzinna sesja zdjęciowa?

Zapoznaj się z moją ofertą
OFERTA – SESJE RODZINNE


Sesja rodzinna w plenerze jest cudownym sposobem na wspólne spędzenie czasu i tak właśnie powinna być traktowana. Dlatego też podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu, nie ma nerwów. W zamian jest dużo radości ze wspólnie spędzonego czasu. 

Po takim spotkaniu możesz być pewna jednego – na pewno wrócicie zmęczeni – w końcu dzieci same nie będą się bawić, Wy będziecie im w tym towarzyszyć. I właśnie z tego powodu dzieci uwielbiają takie sesje – jesteście na nich całkowicie dla dzieci

Plenerowe sesje wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Jeśli masz ochotę na rodzinną sesje zdjęciową wspólnie znajdziemy Wasze wymarzone miejsce na łonie natury.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.