Domowa sesja rodzinna, Gdańsk

Domowa sesja rodzinna jest wspaniałym sposobem na spędzenie wspólnie czasu. Zdradzę Wam pewną tajemnicę – dzieci uwielbiają takie sesje. Czemu? Odpowiedź jest bardzo prosta – podczas naszego spotkania jesteście cali dla dzieci. I to tak jak Wy wszyscy lubicie – są przytulasy, jest wspólna zabawa, są wygłupy. To Wasz czas, a ja tylko jestem obok po to by stworzyć bezcenną pamiątke.

Jednak większość z nas odkłada sesje zdjęciowe w czasie. Czekamy, aż będziemy bardziej wypoczęci, aż schudniemy (albo przytyjemy), aż wykończymy mieszkanie. A czas ucieka… Dzieci stają się coraz starsze i zmieniają się w zastraszającym tempie.

Cudownie, gdy w takim czasie ktoś pomyśli za nas i sprezentuje taką sesję. Czy może być lepszy prezent od takiego, który zatrzyma dla nas czas?

Marzy się Tobie podobna sesja rodzinna?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE RODZINNE


Domowa sesja rodzinna to idealne rozwiązanie pod każdym względem – w domu najlepiej czujecie się nie tylko Wy, ale również Wasze dzieci. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu, nie ma nerwów. Jest za to czas, zrozumienie, akceptacja i cudowna zabawa.

Sesje rodzinne w Waszych domach wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Jeśli masz natomiast ochotę na sesje w plenerze wspólnie znajdziemy Wasze wymarzone miejsce na łonie natury.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.