Naturalna sesja noworodkowa w domu, Sopot

Taki mały człowiek, a wywraca całe życie do góry nogami! I to obojętnie czy trafia się egzemplarz spokojny, który przesypia cały okres noworodkowy. A może trafia się egzemplarz podobny do moich dzieci, które od urodzenia uważały, że sen jest dla słabeuszy. Bez wątpienia naturalna sesja noworodkowa w domu jest idealnym sposobem na to by zatrzymać te chwilę na zawsze.

Uwielbiam obserwować świeżo upieczonych rodziców. To z jaką miłością i czułością wpatrują się w swoje ukochane i wyczekane dziecko. Z jaką delikatnością i niepewnością je dotykają i pielęgnują. Jak bardzo rozczula ich każdy gest, każdy grymas. Być może te pierwsze dni wydają się trwać w nieskończoność i przepełnione są bardzo podobnymi rytuałami. Jednak zdradzę Wam pewien sekret…. ten czas mija niezwykle szybko. Już wkrótce te maleńkie stópki zaczną przemierzać samodzielnie świat, a magia pierwszych wspólnych tygodni pozostanie tylko wspomnieniem.

Marzy się Tobie podobna sesja noworodkowa?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE NOWORODKOWE


Naturalna sesja noworodkowa w ]domu to idealne rozwiązanie pod każdym względem – w domu najlepiej czujecie się nie tylko Wy, ale również Wasze nowonarodzone dziecko. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu. Jest za to czas, zrozumienie, akceptacja.

Sesje noworodkowe w Waszych domach wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.