Sesja rodzinna nad morzem, Trójmiasto

Marzysz o sesji nad morzem o złotej godzinie, jednak masz liczne obawy? Tłum ludzi, problemy z parkowaniem i dojazdem, a do tego późna godzina sesji. Czy można temu zaradzić? Oczywiście! Sesja rodzinna nad morzem może, a nawet powinna być samą przyjemnością i zerowym stresem dla Ciebie.

Sesja rodzinna z tłumem ludzi wokół?

Tłumy plażowiczów nie są czymś co byś chciała na swojej sesji? W takim razie jesteśmy dwie, które nie mają na to najmniejszej ochoty! Pochodzę z Trójmiasta, a dokładniej z Sopotu. I jako osoba stąd znam plaże na których tłum osób nie będzie nam straszny. A do tego będzie tam idealny, absolutnie romantyczny zachód słońca pięknie współgrający z moim stylem. I tu mała ciekawostka! Każdy fotograf ma swój styl, na który składa się wiele czynników – takich jak obróbka, ustawienia aparatu (a nawet jego marka), ustawienie względem światła. Zdjęcie zrobione w tym samym czasie przez dwóch różnych fotografów będzie wyglądało ZUPEŁNIE inaczej. Dlatego tak ważne jest to, by miejsce zdjęć ustalić ze swoim fotografem.

Trójmiasto to jedne wielkie korki i brak parkingów!

Obawiasz się, że w utkniesz w korku a do tego nie będziesz miała gdzie zaparkować, co sprawi że na samą sesje dotrzesz zła i zmęczona? Nic podobnego. Mam swoje miejsca, do których dojazd jest w miarę bezproblemowy, a pusty parking znajduje się tuż przy plaży. Brzmi jak bajka? Pamiętaj, że ja też nie mam ochoty iść 2 km na sesje po 1.5h postoju w korku.

Sesja rodzinna na plaży wypada najpiękniej o zachodzie słońca…

… który latem jest bardzo późno. Tak, to prawda. Jednak sesje robimy nie tylko w szczycie sezonu. Pod koniec kwietnia/na początku maja, a potem pod koniec sierpnia i we wrześniu zachody słońca są znacznie wcześniej. Wtedy możesz spełnić swoje marzenie o rodzinne sesji zdjęciowej o zachodzie słońca.

Ta sesja została wykonana u schyłku lata w moich ukochanych nadmorskich trawach.

Rodzinna sesja zdjęciowa o zachodzie słońca Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Sesja rodzinna o zachodzie słońca nad morzem Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Nadmorskie kadry Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Sesja rodzinna o złotej godzinie Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Złota godzina nad morzem Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Zabawy podczas rodzinnej sesji zdjęciowej nad morzem Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Nadmorskie opowieści o zachodzie słońca Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Rodzinne zdjęcia nad morzem o zachodzie słońca Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Naturalna sesja rodzinna nad morzem Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Rodzinne zdjęcia nad morzem Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Rodzinna sesja w nadmorskich trawach o złotej godzinie Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Złota godzina podczas rodzinnej sesji zdjęciowej Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Zachód słońca podczas rodzinnej sesji zdjęciowej Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot

Marzy się Tobie podobna sesja rodzinna nad morzem?

Zapoznaj się z moją ofertą
OFERTA – SESJE RODZINNE


Sesja rodzinna nad morzem jest cudownym sposobem na wspólne spędzenie czasu i tak właśnie powinna być traktowana. Dlatego też podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu, nie ma nerwów. W zamian jest dużo radości ze wspólnie spędzonego czasu. 

Po takim spotkaniu możesz być pewna jednego – na pewno wrócicie zmęczeni i mokrzy– w końcu dzieci same nie będą się bawić, to Wy będziecie im w tym towarzyszyć. I właśnie z tego powodu dzieci uwielbiają takie sesje – jesteście na nich całkowicie dla dzieci

Plenerowe sesje wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Jeśli masz ochotę na rodzinną sesje zdjęciową wspólnie znajdziemy Wasze wymarzone miejsce na łonie natury.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.