Nadmorska sesja mamy i syna, Gdańsk

Zazwyczaj na sesji zdjęciowej spotykamy się, gdy Wasze dzieci są małe. Sesja noworodkowa, niemowlęca, roczkowa, jak maluszek zacznie siadać, chodzić. Z wiekiem dzieci częstość sesji zaczyna maleć. A przecież każdy etap życia naszego dziecka warty jest uwiecznienia. Do każdego etapu nasze serce zatęskni. Jestem przekonana, że ta nadmorska sesja mamy i syna będzie wspaniałą pamiątka dla obojga.

Wraz z wiekiem Waszych dzieci rośnie obawa czy Wasze dziecko będzie chciało współpracować oraz czy będzie na sesji grzeczne. W końcu bez sensu jest płacić za sesje na której Wasze dziecko nie będzie chciało pozować.

Jednak ja zdradzę Tobie pewną tajemnicę!

Ja nie chce by Twoje dziecko pozowało. Nie chce by było grzeczne cokolwiek to znaczy. A o to by Twoje dziecko współpracowało podczas sesji zadbamy wspólnie. Taka sesja to zabawa, wygłupy. Możecie być pewni, że dzięki Twojej uwadze i Twoim uczestnictwie w tej zabawie zapewnisz sobie wspaniałą pamiątkę. Oraz bezcenne wspomnienia. W końcu marzeniem każdego szkolniaka jest wrzucenie mamy w pełnym ubraniu do morza!

Zapraszam Was do obejrzenia nadmorskiej sesji mamy i syna, na której nie było nudy!

Marzy się Tobie podobna sesja rodzinna?

Zapoznaj się z moją ofertą


OFERTA – SESJE RODZINNE

Nadmorska sesja jest cudownym sposobem na wspólne spędzenie czasu i tak właśnie powinna być traktowana. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu, nie ma nerwów. Jest za to dużo radości ze wspólnie spędzonego czasu.

Z takiej sesji na pewno wrócicie zmęczeni – w końcu dzieci same nie będą się bawić, Wy będziecie im w tym towarzyszyć. I właśnie z tego powodu dzieci uwielbiają takie sesje – jesteście na nich całkowicie dla dzieci. Możecie być pewni, że po takiej sesji będziecie mokrzy oraz brudni – warto zabrać ze sobą ubrania na zmianę!

Plenerowe sesje rodzinne w wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Jeśli masz ochotę na taką sesje wspólnie znajdziemy Wasze wymarzone miejsce na łonie natury.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.