Sesja rodzinna na plaży, Sobieszewo

Cały rok czekasz z utęsknieniem na te kilka dni nadmorskich dni. W końcu to jest te kilka dni podczas których dzieje się tak wiele. Są szaleństwa w basenie, budowanie zamków z piasku, nieśmiałe moczenie nóg w chłodnym Bałtyku. Wasz czas wypełniony jest wspólną zabawą, śmiechem i wygłupami. A co za tym idzie, nie ma gonitwy, nie ma pośpiechu. I jest tona radości, którą warto zatrzymać przy sobie na dłużej. Sesja rodzinna na plaży cudownie się do tego sprawdzi! 

Nadmorskie sesje są bardzo wyjątkowymi sesjami, co do tego nie ma żadnej wątpliwości. Jadnak zdradzę Tobie pewną tajemnicę. Każda plaża ma inny klimat – jedna jest szeroka, druga wąska. Przy jednej rośnie piękny świerkowy lasek, przy drugiej brzozowy a przy trzeciej są cudne trawy. A do tego każda charakteryzuje się innym światłem! Marzysz o sesji z pięknym zachodem w tle? Nie ma problemu! Jednak taka sesja będzie odbywała się w godzinach późno wieczornych. 

Lato i morze znaczy jedno – tłumy!

Tak, to prawda. Nadmorskie plaże są zalane falami turystów od świtu do nocy, jednak są miejsca w których tych tłumów nie będzie. Owszem, czasami trzeba pojechać troszkę dalej. Jednak klimat pustej plaży na pewno wynagrodzi Tobie podróż! I poznasz nowe, przepiękne miejsce. Obiecuje!

A teraz zdradzę Tobie pewien sekret! Wyobraź sobie, że ta sesja została wykonana w środku lata, a parking oddalony od tego miejsca jest o …. 3 minuty spacerkiem. Da się? Da!

 

Marzy się Tobie podobna sesja rodzinna?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE RODZINNE


Rodzinna sesja na plaży jest cudownym sposobem na wspólne spędzenie czasu i tak właśnie powinna być traktowana. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu, nie ma nerwów. Jest za to dużo radości ze wspólnie spędzonego czasu. 

 

Po takim spotkaniu możecie być pewni jednego – będziecie cali w piasku, a do tego całkiem możliwe, że się zmoczycie. Jakby tego było mało na pewno wrócicie zmęczeni – w końcu dzieci same nie będą się bawić, Wy będziecie im w tym towarzyszyć. I właśnie z tego powodu dzieci uwielbiają takie sesje – jesteście na nich całkowicie dla dzieci

 

Plenerowe sesje rodzinne w wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Jeśli masz ochotę na taką sesje wspólnie znajdziemy Wasze wymarzone miejsce na łonie natury.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.