Domowa sesja pary, Gdańsk

Domowa sesja pary – narzeczeńska, a może małżeńska? Taką sesję można wykonać zawsze, nie tylko przed ślubem. Każdy etap Waszego związku jest warty uwiecznienia. Nie tylko ten początkowy, kiedy to oboje macie jeszcze motyle w brzuchu. Ale również ten etap bardziej dojrzały… Może warto wysłać dzieci do placówek (ja uwielbiam to słowo – placówka, nie mam pojęcia czemu!) i zrobić sobie taką mini randkę?

W końcu dzieci już niedługo opuszczą to bezpieczne gniazdo, które dla niego stworzyliście po to by budować własne życie. Ważne by nie zapomnieć o tym od czego to się zaczęło, a zaczęło się od Was… Od dwojga zakochanych po uszy ludzi. Dzięki takiej sesji z łatwością sobie o tym przypomnicie!

A jak domowa sesja pary wygląda?

Taka sesja jest bardzo podobna do sesji ciążowej, która u mnie nie jest historią o rosnącym brzuszku. W trakcie sesji dużo rozmawiamy, dużo wspominamy i dużo się śmiejemy. Właśnie dlatego atmosfera panująca na sesji jest luźna i spokojna. A ja cały czas potarzam Wam… bliżej, jeszcze bliżej, jeszcze troszkę bliżej. Ponieważ to właśnie wtedy, gdy poczujecie bliskość swojej ukochanej osoby, jej ciepło, jej zapach zaczyna się dziać prawdziwa magia.

I o nic się nie martw. Całą sesje będę Was prowadzić, tak by stworzyć dla Was niezapomnianą pamiątkę, dzięki której Wasze serca będą bić mocniej.

Marzy się Tobie podobna sesja pary?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA


Domowa sesja pary to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli lubicie naturalne kadry, podczas których nie trzeba pozować. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu. Jest za to czas i rozmowa. 

Sesje par wykonuje w Waszych domach lub w plenerze na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Wyboru miejsca dokonujemy wspólnie na podstawie Waszych preferencji.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.