Naturalna fotografia noworodkowa w domu, Gdańsk

Dom. Wasze miejsce na ziemi, które jest całkowicie Wasze. To zazwyczaj tu dowiedzieliście się o tym, że w Waszym życiu pojawi się nowy członek rodziny. To tutaj dzieliliście się troskami i trudami ciąży. To właśnie tutaj przyjechaliście zaraz po porodzie. Dlatego też naturalna fotografia noworodkowa w domu jest idealnym pomysłem.

Sesje noworodkowe w studio często wydają się młodym rodzicom bardzo dobrym pomysłem, ponieważ obawiają się czy dadzą radę przygotować mieszkanie na przyjście fotografa. Jednak zdradzę Wam pewną tajemnicę – na moje przyjście niewiele musicie szykować. Jedyne o co proszę to pochowanie kabli i ładowarek, a resztę przestrzeni przygotuję sobie sama. Do tego nie trzeba się spieszyć, wychodzić z domu co wiadomo, że bywa problematyczne z noworodkiem. Na sesji w domu są również Wasze zwierzaki, co ja osobiście uwielbiam!

Jest jeszcze jedna bardzo ważna przewaga naturalnej sesji domowej nad sesją w studio – jest to sesja całkowicie Wasza. Przesiąknięta Waszymi emocjami i małymi, wielkimi chwilami z życia. A na zdjęciach, które ode mnie otrzymacie nie będzie wymuskanego noworodka – będzie Wasze dziecko, takie jakie będzie w tym okresie noworodkowym. A zapewniam Cię, że będzie… idealne.

Marzy się Tobie podobna sesja noworodkowa?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE NOWORODKOWE


Naturalna fotografia noworodkowa w domu to idealne rozwiązanie pod każdym względem – w domu najlepiej czujecie się nie tylko Wy, ale również Wasze nowonarodzone dziecko. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu. Jest za to czas, zrozumienie, akceptacja.

Sesje noworodkowe w Waszych domach wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.