Rodzinna sesja nad morzem, Gdynia

Rodzinna sesja nad morzem jest marzeniem wielu z nas. Szum fal, piasek pod stopami i ciepło zachodzącego słońca wprawia nas w niesamowicie pozytywny nastrój. Dzięki zdjęciom można do tych przepięknych chwil wrócić w każdej chwili.

Na tę sesję jechałam z duszą na ramieniu, a chmury wręcz mnie straszyły. Miała być sesja o zachodzie słońca, a tu na sam wieczór zaczęły gromadzić się chmury akurat na zachodzie! I dobrze, bo to co zobaczyliśmy wprawiło nas w zachwyt.

A jak widać na zdjęciach nawet w szczycie sezonu można znaleźć w okolicach Trójmiasta plażę, na której nie ma tłumów.

Marzy się Tobie podobna sesja rodzinna?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE RODZINNE


Rodzinna sesja nad morzem jest cudownym sposobem na wspólne spędzenie czasu i tak właśnie powinna być traktowana. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu, nie ma nerwów. Jest za to dużo radości ze wspólnie spędzonego czasu.

Po takim spotkaniu możecie być pewni jednego – będziecie cali w piasku, a do tego całkiem możliwe, że się zmoczycie. Jakby tego było mało na pewno wrócicie zmęczeni – w końcu dzieci same nie będą się bawić, Wy będziecie im w tym towarzyszyć. I właśnie z tego powodu dzieci uwielbiają takie sesje – jesteście na nich całkowicie dla dzieci.

Plenerowe sesje rodzinne w wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Jeśli masz ochotę na taką sesje wspólnie znajdziemy Wasze wymarzone miejsce na łonie natury.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.