Rodzinna sesja ciążowa nad morzem, Gdańsk

Spacer po lesie ku nadmorskim plażom połączony ze wspinaczkami i poszukiwaniem skarbów. A pomiędzy tymi zwykłymi, codziennymi chwilami łapanie momentów, które pozostaną z nami na zawsze. Tak właśnie może wyglądać Twoja rodzinna sesja ciążowa nad morzem.

Okres oczekiwania na dziecko jest wyjątkowym czasem w życiu każdego z nas, jednak nie da się ukryć, że zupełnie inaczej wygląda ten czas, gdy jest to pierwsza ciąża, a inaczej, gdy jest to kolejna ciąża. Mniej jest w tym okresie głaskania brzucha, a więcej dbania o potrzeby pozostałych członków naszej rodziny. Jednakże stworzenie takiej pamiątki jest ważne tak samo w pierwszej ciąży jak i w kolejnej.

Ostatnie chwile w obecnym składzie, tęskne spojrzenia w kierunku brzuszka i myśli wędrujące ku przyszłości… Jak nasza rodzina będzie wyglądała w większym składzie, jak będzie funkcjonowała, jak starszaki przyjmą młodsze rodzeństwo. Niepewność, strach, a zarazem tęsknota i radość. Piękne emocje warte zachowania na zawsze.

Marzy się Tobie podobna sesja ciążowa?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE CIĄŻOWE


Rodzinna sesja ciążowa nad morzem lub w innym plenerze to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli marzy się Tobie naturalna sesja. Miejsce w którym się spotkamy ustalimy wspólnie przed spotkaniem – ja mam swoje ukochane miejsca, jednak to są moje miejsca. A mi zależy na tym byście to Wy dobrze czuli się w miejscu naszego spotkania. Cudownie jeżeli będzie to miejsce dla Was wyjątkowe, takie z którym łączą Was wspomnienia.

Plenerowe sesje ciążowe wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.