Sesja świąteczna w domu, Trójmiasto

Sesja świąteczna kojarzy się ze studiem, sztucznym tłem i jeszcze bardziej sztucznymi uśmiechami czyli niczym innym jak minisesjami które odbywają się jedna za drugą. Jednak czy można inaczej? Oczywiście, że tak! Sesja świąteczna w domu to cudowna alternatywa, która da Tobie to czego szukasz… autentycznych kadrów, przepełnionych emocjami i czystą radością!

Wyobraź sobie migoczące lampki, które rozświetlają Wasze mieszkanie tak często teraz spowite mrokiem. A do tego radość dzieci na widok dekoracji świątecznych, które od razu wprowadzają magiczną atmosferę wypełnioną radością i oczekiwaniem. Brzmi wspaniale, prawda? A jeśli do tego dodamy coś co wszystkie dzieci lubią (bez względu na wiek!) czyli wspólne pieczenie pierniczków? Wtedy mamy sukces murowany!

Jak się przygotować do sesji świątecznej w domu?

Dla mnie najważniejsza jest jedna rzecz – autentyczność, dlatego niezwykle ważne jest dla mnie byście stworzyli w swoim domu typową dla tego miejsca atmosferę świąteczną. Wyciągnęli Wasze ukochane ozdoby, rozwiesili lampki, na półkach rozłożyli książki z tematyką świąteczną . A czy do domowej sesji świątecznej potrzebna jest choinka? Absolutnie nie! Jeśli jednak chcecie możecie już ją mieć, mogę również towarzyszyć Wam w jej ubieraniu.

Kiedy najlepiej wykonać domową sesje świąteczną?

Szaleństwo sesji świątecznych zaczyna się już we wrześniu, jednak takie bajki to nie ze mną! Sesja świąteczna w domu powinna być w Grudniu i to właśnie wtedy je umawiam! A czemu? Ponieważ, dla mnie najważniejsza jest prawda i autentyczność zdjęć! Możesz być pewna, że swoje ujęcia otrzymasz przed Świętami, jednak nie jestem w stanie obiecać, że odbitki dotrą na czas. Jednak nie martw się – o wszystkim dowiesz się przed sesją.

Co będziecie robić w trakcie sesji świątecznej w domu?

Sesja świąteczna w domu w dużej mierze odbywa się tak samo jak każda inna rodzinna sesja domowa, z tą różnicą, że mamy dużo więcej możliwości! Po za standardowymi zabawami i przytulasami, możemy wspólnie upiec pierniczki, co jest gwarancją udanej sesji. Każde dziecko to uwielbia, w końcu można pobrudzić i rozsypywać mąkę! A może wyciągniecie karton ze swoimi ozdobami i udokumentuje metamorfozę Waszego mieszkania? Możemy również czytać książeczki świąteczne popijając kakao z bitą śmietaną. Co tylko chcecie!

A jak do tej świątecznej atmosfery dodamy, że Wy lubicie… siebie? Tak po prostu lubicie spędzać wspólnie czas. Radośnie, we własnym sosie. Wtedy dzieje się magia. Najprawdziwsza.

Zresztą zobaczcie sami!

Marzy się Tobie podobna rodzinna sesja zdjęciowa w klimacie świątecznym?

Koniecznie zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE RODZINNE


Świąteczna sesja w domu jest cudownym sposobem na wspólne spędzenie czasu i tak właśnie powinna być traktowana. Dlatego też nie ma na niej pośpiechu, stresu oraz nerwów. A w zamian jest dużo radości ze wspólnie spędzonego czasu. 

Po takim spotkaniu możecie być pewni jednego – będziecie brudni, zmęczeni i naładowani endorfinami. A wiecie czemu dzieci uwielbiają takie sesje? Ponieważ w trakcie sesji jesteście skupieni na nich całkowicie

Domowe sesje rodzinne wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Jeśli masz ochotę na taką sesje wspólnie znajdziemy Wasze wymarzone miejsce na łonie natury.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.