Domowa sesja ciążowa, Gdańsk

Domowa sesja ciążowa – pełna czułości i miłości. Taka w której to Wasza relacja gra pierwszą rolę, a nie rosnący brzuszek. W końcu jest on owocem Waszej miłości… A nie na odwrót!

Bardzo często słyszę, że sesja ciążowa jest dla Was trudna. Obawiasz się, że nie potrafisz pozować, nie wiesz gdzie patrzeć, co zrobić z dłońmi. A do tego pojawia się kolejny problem – Twoje ciało tak bardzo się zmieniło i nie do końca to akceptujesz. Jednak ja bym chciała powiedzieć Tobie pewną bardzo ważną rzecz… Twoje ciało robi właśnie cudowną robotę! Warto uwiecznić ten czas, który już niedługo pozostanie tylko tęsknym wspomnieniem, które będzie wzbudzało w Tobie ogromną czułość.

Co zrobić by domowa sesja ciązowa była udana?

Przede wszystkim zapomnij o sesji ciążowej jako o sesji brzuszkowej, nie jest on i nie powinien być najważniejszym elementem tego spotkania. Przecież to Wasza relacja, Wasza miłość, Wasza intymność jest najważniejsza. Już niedługo wiele się zmieni i jest to coś, czego nie da się powstrzymać!

Najważniejsze jest to byście byli sobą! W trakcie sesji będziemy dużo rozmawiać, śmiać się, wspominać. Będzie luźno i spokojnie. Wy zamiast patrzeć w obiektyw będziecie skupiać się na sobie i na rozmowie. A ja w międzyczasie będę polować na Wasze delikatne i czułe gesty, pełne miłości spojrzenie. Wiele już takich spotkań za mną i nauczyły mnie jednego. Bliskość ukochanej osoby sprawia, że dzieje się magia. Wystarczy poczuć dotyk, zapach i oboje odprężacie się, relaksujecie.

A czemu dom a nie studio?

Czemu preferuje sesje w domu, a nie w studio? Ponieważ dom to część Was, Waszej historii. To zazwyczaj właśnie tutaj dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży. To tutaj przywieziesz swoje nowonarodzone dziecko. To tutaj będzie stawiało pierwsze kroki i brudziło ściany, które dopiero co pomalowaliście. Gdy za jakiś czas zmienisz to lokum na inne… zawsze będziesz mogła wrócić pamięcią do miejsca, w którym wydarzyło się tak wiele pięknych chwil!

A jeśli masz na ścianie namalowany pączek róży, który symbolizuje rosnące w Tobie życie możesz być pewna, że wybiorę to miejsce do zdjęć!

Mama
Brzuszek ciążowy Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Mama oczekująca swojego pierwszego dziecka Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot

Marzy się Tobie domowa sesja ciążowa?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE CIĄŻOWE


Naturalna sesja ciążowa w domu to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli marzy się Wam sesja sensualna, pełna emocji i uczuć – w domu czujecie się swobodnie i nie jesteście skrępowani. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu. Jest za to czas i rozmowa. 

Sesje ciążowe w Waszych domach wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.