Sesja ciążowa w domu, Gdańsk

Okres ciąży jest niezwykłym okresem w naszym życiu, który jest przepełniony uczuciami, często skrajnymi – radość, ekscytacja, niepewność, strach. To wszystko jest w pakiecie! Jednak jest jeszcze coś niezwykle ważnego w tym okresie…. a mianowicie Wy. To dzięki Wam obojgu oczekujecie na mały cud. Naturalna sesja ciążowa w domu jest doskonałym sposobem na to, byście mogli do tego magicznego czasu powrócić w każdej chwili.

Sesja ciążowa jest niezwykle intymna i przepełniona czułymi gestami, a co zrobić by wszystko wypadło naturalnie? Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta… należy potraktować ją jak randkę! Wystarczy być blisko ukochanego, patrzeć sobie w oczy, poczuć ten najwspanialszy zapach… A ja będę obok po to by stworzyć dla Was bezcenną pamiątkę!

A gdy po sesji dostaję od Was taką wiadomość „Są przepiękne, poryczałam się! Są mega klimatyczne i oddają to ciepło, które jest między nami. Ta sesja wyszła taka intymna, nigdy bym się tego nie spodziewała…” wiem, że idę w dobrym kierunku.

Marzy się Tobie podobna sesja ciążowa?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE CIĄŻOWE


Naturalna sesja ciążowa w domu to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli marzy się Wam sesja sensualna, pełna emocji i uczuć – w domu czujecie się swobodnie i nie jesteście skrępowani. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu. Jest za to czas i rozmowa.

Sesje ciążowe w Waszych domach wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.