Rodzinna sesja z psami, plaża Sopot

Przyznam Wam szczerze, że gdy piszecie mi o tym, że macie psa lub kota skaczę z radości! Uwielbiam jak na sesji są czworonogi 🥰 Zawsze wprowadzają taką lekkość, spontaniczność, radość. Wzbudzają emocje. Zarówno na sesji jak i potem u osób, które oglądają zdjęcia. A gdy piszecie mi, że macie 3 adoptowane psy to możecie być pewni jednego – będę lecieć do Was na sesję jak na skrzydłach 😍 Rodzinna sesja z psami jest zawsze super pomysłem!

Zresztą zobaczcie sami!

Marzy się Tobie podobna sesja rodzinna?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE RODZINNE


Rodzinna sesja nad morzem jest cudownym sposobem na wspólne spędzenie czasu i tak właśnie powinna być traktowana. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu, nie ma nerwów. Jest za to dużo radości ze wspólnie spędzonego czasu.

Po takim spotkaniu możecie być pewni jednego – będziecie cali w piasku, a do tego całkiem możliwe, że się zmoczycie. Jakby tego było mało na pewno wrócicie zmęczeni.

Plenerowe sesje rodzinne w wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Jeśli masz ochotę na taką sesje wspólnie znajdziemy Wasze wymarzone miejsce na łonie natury.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.