Rodzinna sesja z psami, plaża Sopot

Przyznam Wam szczerze, że gdy piszecie mi o tym, że macie psa lub kota skaczę z radości! Uwielbiam jak na sesji są czworonogi 🥰 Zawsze wprowadzają taką lekkość, spontaniczność, radość. Wzbudzają emocje. Zarówno na sesji jak i potem u osób, które oglądają zdjęcia. A gdy piszecie mi, że macie 3 adoptowane psy to możecie być pewni jednego – będę lecieć do Was na sesję jak na skrzydłach 😍 Rodzinna sesja z psami jest zawsze super pomysłem!

Jeśli marzysz o naturalnej sesji zdjęciowej ze swoimi psami pamiętaj o jednym – miejsce na sesje musi być wybrane wyjątkowo skrupulatnie. Czemu? Pies na sesji zdjęciowej najlepiej by był bez smyczy, dlatego musi być to miejsce w którym nie będzie nikomu przeszkadzał oraz nie będzie miał żadnych rozpraszaczy. Czy plaża po sezonie będzie się nadawać? Oczywiście!

Zresztą zobaczcie sami!

Sesja zdjęciowa z psami na plaży, Sopot
Rodzinna sesja zdjęcia z psami, Sopot
Rodzinne kadry z psami, Sopot
Sesja zdjęciowa z psami, Trójmiasto Gdańsk Sopot
Sesja z nastolatkami na plaży, rodzinna sesja zdjęciowa Sopot
Psia rodzina podczas rodzinne sesji zdjęciowej na plaży, Gdańsk Gdynia Sopot
Tata i nastoletnie córki podczas rodzinnej sesji zdjęciowej, Gdańsk Gdynia Sopot
Rodzinne zdjęcie, sesja zdjęciowa na plaży z psami, Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot
Rodzinna sesja zdjęciowa na plaży w Sopocie
naturalna sesja rodzinna na plaży, Gdańsk Gdynia Sopot
Naturalna sesja zdjęciowa na plaży, Gdańsk Gdynia Sopot

Marzy się Tobie podobna sesja rodzinna?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE RODZINNE


Rodzinna sesja nad morzem jest cudownym sposobem na wspólne spędzenie czasu i tak właśnie powinna być traktowana. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu, nie ma nerwów. Jest za to dużo radości ze wspólnie spędzonego czasu.

Po takim spotkaniu możecie być pewni jednego – będziecie cali w piasku, a do tego całkiem możliwe, że się zmoczycie. Jakby tego było mało na pewno wrócicie zmęczeni.

Plenerowe sesje rodzinne w wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Jeśli masz ochotę na taką sesje wspólnie znajdziemy Wasze wymarzone miejsce na łonie natury.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.