fbpx

O mnie

Cześć!

Jestem Natalia i jestem fotografem rodzinnym. Jednak nie od fotografii rodzinnej czy dziecięcej rozpoczęła się moja przygoda z fotografią, a od… mojej miłości do psa. Tego psa. Jednego, jedynego i najukochańszego Berneńskiego Psa Pasterskiego – Galwina. Widziałam, że nasze wspólne życie jest mocno ograniczone czasowo, dlatego miałam ogromną potrzebę zapisywania w kadrach naszych wspólnych chwil. Tak zrodziła się moja ogromna miłość do zdjęć.

Potem urodził się nasz syn i zaczęłam rozwijać moją fotograficzną pasję. Jako mama chciałam uwiecznić praktycznie wszystko co dotyczyło naszego dziecka – to jakie malutkie miał dłonie, stópki, nosek. Pierwszy uśmiech, pierwsze podnoszenie główki, pierwsze czworaki czy też pierwsze kroki. Wszystko było dla mnie niezwykle cenne. Jednak dopiero, gdy urodziła się nasza córka zaczęłam myśleć o tym, by jednak spróbować przekuć moją ogromną pasję do zdjęć w zawód. Udałam się na pierwszy kurs i przepadłam. Już nie było odwrotu.

Gdy zapraszacie mnie do swojego świata jestem niesamowicie podekscytowana, ponieważ jest to ogromne wyróżnienie. Z natury jestem dosyć cichą i nieśmiałą osobą, jednak mając w rękach aparat wyrastają mi jakieś magiczne skrzydła. Jestem w innym świecie, Waszym świecie, a mimo to czuje się wolna. Pragnę uchwycić dla Was Wasze czułe spojrzenia, drobne gesty, Waszą radość ze wspólnych chwil. Zapisać w kadrach jak wspólnie śmiejecie się, wygłupiacie, łaskoczecie, czytacie książkę, cieszycie się sobą. Jestem z Wami dla Was i to Was pragnę pokazać. Nie kogoś innego, dlatego zależy mi na Waszym zaufaniu i naturalności.

Prywatnie jestem żoną najwspanialszego faceta na świecie i mamą dwójki dzieci, które nie pozwalają nam się nudzić. W naszym domu mieszka również Asza – adoptowana suczka, równie szalona jak nasze dzieci. Uwielbiam podróże oraz przebywanie na łonie natury. Galerie handlowe, centra miast to nie moje miejsce. Jestem uzależniona od czarnej, mocnej kawy. Bardzo lubię czerwone wino.

No to chyba na tyle!

Będzie mi szalenie miło, jeśli pozwolisz mi sfotografować Twoją rodzinę.