Sesja rodziny wielodzietnej na plaży, Gdynia

Sesja dużej rodziny jest zawsze ogromnym wyzwaniem, nie tylko ze względu na to, że trzeba się nabiegać. W trakcie takiego spotkania nie można zapominać o tym, że każdy z członków rodziny ma inne potrzeby. I ja zawsze staram się o tym pamiętać. Sesja rodziny wielodzietnej na plaży była jednym z moich foto marzeń. Jestem przeszczęśliwa, że udało mi się je spełnić.

Przed taką sesją musicie być świadomi, że nic nie uda się bez Waszego zaangażowania i nastawienia. W końcu Wasze dzieci od Was czerpią emocje! A na takich spotkaniach widać to niezwykle mocno. Myślę, że powinnam też wspomnieć o jednym drobnym fakcie – wrócicie z takiej sesji umęczeni, brudni i spoceni! Jednak warto!

Jeżeli marzycie o sesji z Wasza wesołą ferajną koniecznie do mnie napiszcie – obiecuję, że będę Was prowadzić i sprezentuję Wam najcenniejszą pamiątkę do której z ogromną radością i sentymentem będzie powracać cała Wasza rodzina.

A teraz zapraszam do oglądania!

Marzy się Tobie podobna sesja rodzinna?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE RODZINNE


Sesja rodziny wielodzietnej na plaży jest cudownym sposobem na wspólne spędzenie czasu i tak właśnie powinna być traktowana. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu, nie ma nerwów. Jest za to dużo radości ze wspólnie spędzonego czasu. 

Po takim spotkaniu możecie być pewni jednego – będziecie cali w piasku, a do tego całkiem możliwe, że się zmoczycie. Jakby tego było mało na pewno wrócicie zmęczeni – w końcu dzieci same nie będą się bawić, Wy będziecie im w tym towarzyszyć. I właśnie z tego powodu dzieci uwielbiają takie sesje – jesteście na nich całkowicie dla dzieci

Plenerowe sesje rodzinne w wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Jeśli masz ochotę na taką sesje wspólnie znajdziemy Wasze wymarzone miejsce na łonie natury.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.