Domowa fotografia noworodkowa, Gdańsk

Narodziny dziecka są najlepszym powodem do spotkania z fotografem. Nie tylko po to by sfotografować maleństwo i to, że składa się z tony słodyczy, ale również po to by sfotografować inne osoby, które wraz z nim się narodziły. Was. Rodziców. Domowa fotografia noworodkowa jest najlepszym sposobem by uwiecznić Was w nowej roli.

A czemu sesja domowa, a nie sesja w studio?

Głównie dlatego, bo…. jesteście u siebie. Dzięki temu dużo łatwiej się rozluźnicie i zapomnicie o stresie. W końcu jesteście w swojej własnej, bezpiecznej przestrzeni, która jest po brzegi wypełniona Waszymi emocjami oraz wspomnieniami. Dodatkowo, wszystko co potrzebujecie macie na wyciągniecie ręki, nie musicie w popłochu się pakować i zastanawiać o czym zapomnieliście.

A według mnie jest jeszcze jedna kwestia o której warto wspomnieć. Wasze maleństwo nie potrzebuje żadnych specjalnych dodatków, przebrań ani sofek do układania go. Jedyne co potrzebuje to Wasze ciepłe ramiona, które go ukołyszą do snu. Zapach domu. Zapach mamy. Silne dłonie taty. To wszystko co jest potrzebne po to by stworzyć dla Was niepowtarzalną pamiątkę. Prawdziwą i naturalną.

Bezcenną pamiątkę.

Marzy się Tobie podobna sesja noworodkowa?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE NOWORODKOWE


Naturalna fotografia noworodkowa w domu to idealne rozwiązanie pod każdym względem – w domu najlepiej czujecie się nie tylko Wy, ale również Wasze nowonarodzone dziecko. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu. Jest za to czas, zrozumienie, akceptacja.

Sesje noworodkowe w Waszych domach wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.