Domowa sesja dziecięca kuzynów, Rumia

Często wśród pytań dotyczących sesji nieśmiało pytacie czy może być ktoś dodatkowo – a jeśli tak to czy jest za to jakaś dopłata. Kochani! To jest Wasza sesja, taką jaką sobie wymarzyliście. A to czy na tej sesji są tylko Wasze dzieci, czy inne dzieci nie ma dla mnie znaczenia. Mało tego! Jeżeli między Waszym dzieckiem a dzieckiem Waszego rodzeństwa jest tylko kilka dni różnicy to sesja dziecięca kuzynów jest wręcz obowiązkowa.

A jeśli do takiej sesji dołączą dziadkowie możecie być pewni, że stworzymy pamiątkę, która pozostanie z Wami na zawsze. Pamiątkę, która z biegiem czasu stanie się bezcenna.

Marzy się Tobie podobna sesja rodzinna?
Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE RODZINNE

Domowa sesja dziecięca kuzynów to idealne rozwiązanie pod każdym względem – w domu najlepiej czujecie się nie tylko Wy, ale również Wasze dzieci. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu, nie ma nerwów ani sztucznego pozowania. Jest za to czas, zrozumienie, akceptacja i cudowna zabawa.
Sesje rodzinne w Waszych domach wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Jeśli masz natomiast ochotę na sesje w plenerze wspólnie znajdziemy Wasze wymarzone miejsce na łonie natury.
Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.