Sesja z niemowlakiem w plenerze, Gdańsk

Często zastanawiacie się czy taka sesja z niemowlakiem musi się odbywać koniecznie w domu lub w studio? Nie! Sesja z niemowlakiem w plenerze to doskonały pomysł!

A jaki jest idealny czas na zrobienie sesji? Absolutnie każdy! Czemu tak myślę? Ponieważ każdy wiek Waszego dziecka jest warty zapisania, warty upamiętnienia. Po to by mieć pamiątkę, po to by zachować w sercu, po to by nie zapomnieć.

Oczywiście sesja w plenerze daje pewne ograniczenia, a jej termin bywa dość płynny. Czy jest tych ograniczeń dużo więcej po za dopasowaniem do pogody? Nie! Ja bym wręcz powiedziała, że taka sesja daje nam zdecydowanie więcej możliwości.

Zresztą zobaczcie sami!

Marzy się Tobie podobna sesja rodzinna?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE RODZINNE


Sesja z niemowlakiem w plenerze jest cudownym sposobem na wspólne spędzenie czasu i tak właśnie powinna być traktowana. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu, nie ma nerwów. Jest za to dużo radości ze wspólnie spędzonego czasu.

Jeżeli zastanawiasz się nad sesją rodzinną w plenerze koniecznie zajrzyj do mojego wpisu na blogu RODZINNA SESJA W PLENERZE.

Plenerowe sesje rodzinne w wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Jeśli masz ochotę na taką sesje wspólnie znajdziemy Wasze wymarzone miejsce na łonie natury.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.