Domowa sesja niemowlęca, Gdańsk

Pierwsze tygodnie z Waszym nowo narodzonym dzieckiem bywają niezwykle trudne pod wieloma względami, nie tylko organizacyjnymi ale również emocjonalnymi. W przypadku sesji lifestyle nie ma znaczenia czy Wasze dziecko ma 2 tygodnie czy też 3 miesiące, domowa sesja niemowlęca może zostać zrobiona w dowolnym czasie.

Uwielbiam sesje w Waszych domach. Uwielbiam obserwować Was w Waszym świecie. Dzięki temu mam możliwość stworzyć dla Was pamiątkę jedyną w swoim rodzaju. Tak bardzo Waszą. W końcu Wasze mieszkanie jest częścią Waszej historii.

Marzy się Tobie podobna sesja niemowlęca?

Zapoznaj się z moją ofertą

OFERTA – SESJE RODZINNE


Domowa sesja niemowlęca to idealne rozwiązanie pod każdym względem – w domu najlepiej czujecie się nie tylko Wy, ale również Wasze dzieci. Podczas takiej sesji nie ma pośpiechu, nie ma stresu. Jest za to czas, zrozumienie, akceptacja.

Sesje rodzinne w Waszych domach wykonuje na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolicach, a dojazd jest w cenie sesji. Jeśli masz natomiast ochotę na sesje w plenerze wspólnie znajdziemy Wasze wymarzone miejsce na łonie natury.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi publikacjami zapraszam na mój INSTAGRAM.